Marketing w agrobiznesie ćwiczenia - III Rok Rolnictwa

Kurs (przedmiot)  Marketing w agrobiznesie ćwiczenia przeznaczony jest dla Studentów III Roku Rolnictwa, dla Grupy I (czwartkowej) i Grupy II (niedzielnej).Wspólna Polityka Rolna ćwiczenia - III Rok Rolnictwa

Kurs (przedmiot)  Wspólna Polityka Rolna ćwiczenia przeznaczony jest dla Studentów III Roku Rolnictwa, dla Grupy I (czwartkowej) i Grupy II (niedzielnej).Ekonomika i organizacja rolnictwa ćwiczenia - II Rok Rolnictwa

Kurs (przedmiot)  Ekonomika i organizacja rolnictwa ćwiczenia przeznaczony jest dla Studentów II Roku Rolnictwa, dla Grupy I (środa) i Grupy II (niedziela).Kurs (przedmiot)  Genetyka ćwiczenia przeznaczony jest dla Studentów II Roku Rolnictwa, dla Grupy I (środa) i Grupy II (niedziela).

Kurs (przedmiot)  Genetyka ćwiczenia przeznaczony jest dla Studentów I Roku Rolnictwa, dla Grupy I (wtorkowej) i Grupy II (sobotniej).


Kurs (przedmiot)  Towaroznawstwo surowców i produktów rolniczych przeznaczony jest dla Studentów I Roku Rolnictwa, dla Grupy I (wtorkowej) i Grupy II (niedzielnej).


Kurs (przedmiot)  Towaroznawstwo surowców i produktów rolniczych przeznaczony jest dla Studentów III Roku Rolnictwa, dla Grupy I (piątkowej) i Grupy II (sobotniej).

Kurs (przedmiot) Podstawy organizacji i zarządzania przeznaczony jest dla Studentów III Roku Rolnictwa, dla Grupy I (piątkowej) i Grupy II (sobotniej).


Kurs (przedmiot) Finanse przedsiębiorstw przeznaczony jest dla Studentów IV Roku Rolnictwa, dla Grupy I (wtorkowej) i Grupy II (sobotniej).

Kurs zawiera tylko część ćwiczeniową przedmiotu Finanse przedsiębiorstw.

Konsultacje  online - mgr inż. Olga Walczewska

  • wtorki godz. 11:30-12:30.